Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Linux multimedialny jaki na stary netbook acer aspire v5-123

Zaczęty przez bos_kg, Kwiecień 18, 2017, 09:08:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

bos_kg

Cześć wszystkim proszę powiedzcie mi czy istnieje jakiś system typowo multimedialny sprawdzałem kodibntu ale kiepski gdyż na Ubuntu jest nałożoną nakładka interfejs multimedialny a szukam by był typowo multimedialny bym nie miał tak jak by 2 dystrybucje a bardziej by mnie typowo multimedialny interesował i by miał połączenie z internetem i przeglądarkę jest takie radio jak di.fm uwielbiam je mnóstwo kanałów muzyki  stąd przeglądarka chciał bym słaby laptop zmienić system multimedialny do tego dobre głośniki  i tani dobry sprzęt multimedialny niż wieże tv itp osobno to netbook acer aspire v5-123 z procesorem and e1 100 Mhz 4 gb ram gdyby nie procesor to naprawde super sprzęt

robson75

Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

bos_kg

System z takim interfejsem wyglądem jak kodibuntu a to nie jest taki ale dziękuje za propozycje

robson75

Cytat: bos_kg w Kwiecień 18, 2017, 10:12:19 PM
System z takim interfejsem wyglądem jak kodibuntu a to nie jest taki ale dziękuje za propozycje
A nie prościej zainstalować normalny system i doinstalować program KODI?
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Zobacz najnowsze wiadomości na forum