Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

[Solved]Jak zassać video na Qupzilli?

Zaczęty przez Czesław, Kwiecień 02, 2017, 10:16:25 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czesław

Zaczyna mnie wk*** FireFox - zrywa się w trakcie pracy. Czasem po kilku godzinach, czasem zrywa zanim się otworzy. Zaczynam przygodę z Qupzillą. Jak zassać video  nie obsługiwane przez youtube-dl?
------------------------
Pozdrawiam Czesław dell-OptiPlex-9020-AIO, i7, 8 GB RAM

robson75

Proponował bym Tobie spróbować Chromium. Ja korzystam z tej przeglądarki od ładnych kilku lat (odkąd jestem na Linuksie) i nigdy, ale to nigdy nie miałem z nią najmniejszych problemów. Polecam. Sorry ale nie rozumiem co masz na myśli mówiąc o (zasysaniu), no i jak może być wideo nie obsługiwane przez program youtube-dl. Mi się wydaje że każde wideo dostępne na YouTube powinien obsługiwać youtube-dl.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Czesław

1. Po angielsku to nazywa się "Download". Nie wiem jak to spolszczyć. Zdowloadować stanowczo mi nie pasuje ... :)
2. Youtube-dl zasysa/downloaduje masę innych stron nie tylko youtube. A właśnie, jak po polsku nazwać czynność wykonywaną przez youtube-dl?
------------------------
Pozdrawiam Czesław dell-OptiPlex-9020-AIO, i7, 8 GB RAM

robson75

#3
Download w tłumaczeniu na polski jest po prostu pobieranie. Natomiast downloading w tłumaczeniu na polski jest to ściąganie. Jak nie znasz jakiś angielskich słów to proponuje korzystać z tłumacza google. Ta aplikacja jest na wyposażeniu Chromium.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Czesław

To zamykam wątek Qupzilli   :) Pewnie niedługo otworzę o Chromium. W wieku 70 lat nauka trudno idzie ... :'(
------------------------
Pozdrawiam Czesław dell-OptiPlex-9020-AIO, i7, 8 GB RAM

robson75

#5
Wiek tu nie ma znaczenia liczą się chęci. A co do Chromium to najlepiej być zalogowanym, ponieważ daje więcej możliwości. @Czesław Jak nie będziesz czegoś wiedział w tematyce Chromium to wal jak w dym, chętnie pomogę. Pozdrawiam.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Zobacz najnowsze wiadomości na forum