Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

IRC #linuxiarze.pl

Zaczęty przez urbek, Styczeń 21, 2013, 10:00:56 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

urbek

Witam :)

Właśnie się dowiedziałem, że społeczność linuxiarzy na irc została powołana już dość dawno i chyba tylko brak stosownego info o tym fakcie spowodowało, że nic tam się nie dzieje. Przeglądając listę użytkowników stwierdziłem, że jest nas tak dużo, że spokojnie możemy utrzymać ircowy czat a przy okazji poznać się troszkę od tej ludzkiej strony:) Dla tych co nie wiedzą o jego istnieniu jak również dla tych co wiedzą a nie zaglądają, bo nic tam się nie dzieje, apeluję o podjęcie przynajmniej próby rozruszania naszego wspólnego miejsca spotkań, gdzie bezpośrednio można, wymieniać się doświadczeniami czy po prostu porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach.

czat znajduje się w sieci :FreeNode a jego nazwa jak w temacie :#linuxiarze.pl

sovtware

#1
no super że mamy własny chat faktycznie brakowało info teraz będę się logował jak tylko będę podłączony do internetu pozdrawiam Cię

urbek

#2
Szkoda tylko, że info jest w miejscu gdzie nadal trudno je znaleźć co widać po liczbie wyswietleń:( a na czacie w ciągu doby było 4 osoby z czego jedna w nocy gdy spałem;) Wiem, że wiekszość linuxiarzy korzysta z sieci irc i zagląda do różnych społeczności, więc niech poczuja się u siebie i wbijają na #linuxiarze.pl, choćby po to by zawiesic nicka i sprawić by pokój był widzialny w sieci.

dKc

#3
To ja podlinkuje swój post jakby ktoś nie wiedział od czego zaczyna się adres serwera freenode :D :

http://linuxiarze.pl/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=8

Mogę od siebie dodać, że IRC miewa się dziś lepiej niż wczoraj :)

Także gorąco zapraszamy.

sovtware

#4
Mamy fajnego Bocika Dziewczynkę z którą bardzo miło się rozmawia wpijać i pisać o wszystkim każdy służy pomocą :)

urbek

#5
Ja dużo tam się nauczyłem i wiele razy uzyskałem pomoc:)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum