Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z odtwarzaniem dzwieku...

Zaczęty przez MirekTrzeci, Marzec 30, 2017, 04:07:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MirekTrzeci

Witam. Obecnie posiadam zainstalowane Xubuntu 16.10. System jest na bieżąco aktualizowany. Sprzęt: Notebook HP 255...W zasadzie jestem zadowolony, ale JEST PROBLEM z odtwarzaniem dźwięku. Niezależnie od oprogramowania i czy jest to odtwarzacz Audio czy Video, w dowolnym formacie pliku (a nawet w strumieniu komunikatora internetowego) występuje problem "przeskakiwania" dżwięku w osi czasu. Oznacza to że w losowych momentach (np. 2 razy w ciągu 5 minut) następuje przeskok - cofnięcie utworu o jakieś 0.2 sekundy i powtórne odtworzenie, co może denerwować ...Na tym samym komputerze mam zainstalowane Windows i tam wszystko jest w porządku...Jestem w zasadzie bezradny wobec tego problemu, i jedyne co mogę zrobić to liczyć na to, że za którąś aktualizacją problem zniknie. Proszę o pomoc. :'(

Zobacz najnowsze wiadomości na forum