Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Tails USB - VPN

Zaczęty przez kamil198790, Marzec 13, 2017, 01:18:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kamil198790

Dzień dobry, od kilku dni korzystam z Tails`a, na próbę wykupiłem sobie też VPN w EarthVPN i...za nic w świecie nie mogę go skonfigurować... Korzystam z tego poradnika, na stronie :
http://www.earthvpn.com/how-to-configure-openvpn-on-ubuntu-linux/

Wszystko przechodzi bez żadnych błędów itp. ale przy próbie połączenia, od razu się rozłącza, z dopiskiem "sieć wymaga uwierzytelnienia" rzecz w tym, że nawet zmieniałem hasła, a problem pozostaje...

Przy restarcie,wszystko (cała konfiguracja) się usuwa...

Mógłby ktoś pomóc, ogarnąć to ? byłbym bardzo "dźwięczny" bo walczę już z tym, dwa dni...

Dziękuję z góry i Pozdrawiam.

Kamil.

pavroo

Cytatprzy próbie połączenia, od razu się rozłącza, z dopiskiem "sieć wymaga uwierzytelnienia"
Problem może leżeć po stronie nieprawidłowego uwierzytelnienia certyfikatu, który pobrałeś ze strony dostawcy.
W takim wypadku sugeruję skontaktować się tym dostawcą usługi i poprosić o pomoc.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum