Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Brak głosu

Zaczęty przez robson75, Grudzień 16, 2016, 11:59:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

robson75

Witam. Mam problem z odtwarzaniem głosu. Sytuacja jest bardzo dziwna ponieważ  muzykę słychać normalnie, ale gdy włączam Kodi w celu obejrzenia filmu dialogów nie słychać. Mam zainstalowane 2 systemy ROSE Fresh oraz Linux Mint Cinnamon i problem występuje w obu systemach. Będę wdzięczny za rozwiązanie problemu.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

lesio

Miałem kilka razy problem z dźwiękiem KODI na różnych urządzeniach, bo łatwo go sobie wyłączyć. Jako przełącznik działa chyba klawisz F8. Czy w prawym górnym rogu masz czerwony znaczek głośnika?

robson75

Nie nie mam. Ale problem nie występuje tylko w Kodi np. gdy gram na emulatorach takich jak Ppsspp czy Pcsxr to też nie mam dżwięku tylko muzykę słychać a dialogów wcale.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

robson75

No i problem się rozwiązał. Wystarczyło tylko wyjąć jacka i zrestartować kompa i ponownie włożyć jacka. Takie proste że aż wstyd.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Zobacz najnowsze wiadomości na forum