Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

problem z instalacja svw322p pomocy!

Zaczęty przez amazing456, Styczeń 13, 2013, 01:41:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

amazing456

Witam jestem tu nowy. Mam problem z zainstalowaniem karty wifii sumvision model svw322p w ubuntu 10.4. system nie iwdzi mojej karty wifii a sterowniki ktore posiadam na plycie maja nieodpowiednia kompresje dla tej wersjii ubuntu . Pomoze mi ktos rozwiazac ten problem?? Pozdrawiam Amazing456


Albedo 0.64

#1
Witaj amazing456. Mógłbyś bardziej sprecyzować jaką wersję Ubuntu posiadasz? Bo jeżeli jest to 10.04 Lucid Lynx to pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić, to nowa instalacja Ubuntu 12.04 Precision Pangolin ponieważ Lucid jest przestarzały i może nie mieć najnowszych sterowników. Jeśli zależy Ci na klasycznym pulpicie możesz rozważyć Xubuntu/Lubuntu/Kubuntu lub Linux Mint 13 Mate.

p.s. po krótkiej rozmowie z wujkiem Google: Twoja karta wykorzystuje chipset Ralink RT3062 więc powinna być wykryta i uruchomiona w Ubuntu 12.04. Napisz o rezultatach.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

amazing456

#2
Albedo0.64 dzieki za pomoc. zaktualizowalem ubuntu 10.04 do 1204 i wszystko jest na 6 z + :) juz sie ciesze netem na ubuntu.Wielkie dzieki za pomoc i pozdrawiam.


Zobacz najnowsze wiadomości na forum