Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Manjaro Cinnamon

Zaczęty przez robson75, Styczeń 05, 2017, 02:21:45 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MSki

Śmiga Cinnamon już i u mnie, a co ciekawsze równie szybko co Xfce  ;-)

Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

MSki


Oczkins92

No umnie np. śmiga Cinnamon na Sparkym.I nie mam problemów ze środowiskiem jak kiedyś w Mincie.
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

robson75

MSki I jak się sprawuje Manjaro Cinnamon?
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

MSki

Absolutnie rewelacyjnie....do dziś po południu   ;-)
Ale nie dlatego, że się sypnęło coś, ale dlatego, że postanowiłem wypowiedzieć się na temat Mint,a 18.2 i zainstalowałem czasowo ten system.
Co do Manjaro, to napiszę jeszcze tak - kto raz spróbuje, ten będzie zawsze wracał do Arch pochodnych dystrybucji.
manjaro jest, jak wiadomo jedną z nich, ale po pobawieniu się najnowszym Mintem zamierzam jeszcze zainstalować Antergos,a aby sprawdzić fizycznie , jak tamto distro się zachowuje i co oferuje takiemu newbie jak ja   ;-)
Na pewno stałego powrotu do debian,owych distr nie przewiduję, sprawdzę jeszcze "po drodze" KDE Neon,a choć nie obiecuję sobie wiele.
pzdr.

robson75

Ja też testuje Antergos-a Cinnamon tyle że na VB. I już chyba wiem jaki będzie mój następny system właśnie  Antergos po prostu rewelacja równie stabilny jak Manjaro.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

robson75

Cytat: Robert75 w Lipiec 11, 2017, 11:32:31 PM
Ja też testuje Antergos-a Cinnamon tyle że na VB. I już chyba wiem jaki będzie mój następny system właśnie  Antergos po prostu rewelacja równie stabilny jak Manjaro.

Trochę się pośpieszyłem z oceną Antergosa. Tak więc  Antergos ze środowiskiem Cinnamon nie nadaje się do użytkowania, powód, ciągłe awarie Cinnamona. To tyle na temat Antergos-a nic dodać, nic ująć.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Zobacz najnowsze wiadomości na forum