Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Java 1.8.0 w Lubuntu

Zaczęty przez czerwonymoskit, Październik 11, 2016, 06:57:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

czerwonymoskit

Hej.
Niedawno zainstalowałem sobie Linuxa. Nie wiele wiem o tym systemie. Zaraz po instalacji ładnie otwierały mi się wykresy giełdowe w programie ispag np na stronie gra gieldowa.pl. Nagle wykresy przestały się wyświetlać. Mam teraz komunikat "Error click for details". Wydaje mi się, że to może być związane z nową javą 8. Ten sam problem mam na komputerze w pracy z windowsem i na laptopie też z windowsem. Na windowsie gdy odinstalowałem jave 8 i zainstalowałem starą 6 kę to wykresy otwierały się ale w Internet Explorerze. Tutaj na linuxie to samo. Najpierw ładnie wszystko chodziło a teraz nagle nic się nie otwiera. W opcjach Internet-> Oracle java 8 web start security obniżyłem na high. Mam także oznaczone enable java content in the browser.  Oraz w wyjątkach dodany adres gry giełdowej. Jednak to nic nie pomaga jak się nie otwierało tak się nie otwiera.

czerwonymoskit


Zobacz najnowsze wiadomości na forum