Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

OpenOffice spolszczenie

Zaczęty przez janusz30, Grudzień 11, 2016, 09:57:02 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

janusz30

Witam. Mam zainstalowany Linux Mint  18 Sarah Cinnamon 64 bit...i pakiet biurowy mam po angielsku i nie wiem jak to zmienić. Miałem również firefoxa po angielsku ale z tym jakoś sobie poradziłem, ale z libre officem nie daje rady. Wpisywałem w terminalu różne komendy o pobieraniu instalacji pakietów polskich i nic. Na innym komputerze a dokładnie na laptopie również mam Linux Mint i przy instalacji systemu od razu miałem przeglądarkę i offica po polsku...a przy PC stacjonarnym nie...proszę o pomoc. Dzięki.

robson75

#1
Musisz doinstalować pakiet o nazwie libreoffice-l10n-pl. I to wszystko. I jeszcze jedno czy Ty kolego robiłeś aktualizacje systemu bo wygląda na to że nie, gdybyś zrobił aktualizacje to wszystko by było po polsku. Pozdrawiam.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

janusz30

Już naprawiłem. Po prostu w terminalu wpisałem openOffice zamiast Libreoffice...stąd probelm...ale nic..system był zaktualizowany. Takie przeoczenie, ale z góry dzięki. Pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum