Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Sparky Linux - WMare Player nie instaluje się

Zaczęty przez Oczkins92, Grudzień 09, 2016, 03:34:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Witam.Po zaistnalowaniu skryptu Wmare i odpaleniu install polecenia nic sie nie dzieje i wywala komunikatem:
https://zapodaj.net/2fc18a20c5122.png.html .A czy ktoś może odpalał WMare player na sparkym?Czy działa prawidłowo?
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

pavroo

Na chwilę obecną, VMware działa prawidłowo na Debianie stabilnym, na testowym ma problem z wersją gcc.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Oczkins92

To czyli przez gcc nie mogę zainstalować?Ja mam pytanie w którym dziale moge zgłaszać nie działające programy na Sparkym?
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

pavroo

Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Oczkins92

Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Oczkins92

Temat zamykam.Dzisiaj zainstalował mi WMare Player bez problemu i działa również ::)
Wszystko dobrze jak nie wnerwia ciebie nic

Zobacz najnowsze wiadomości na forum