Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Który Komunikator najlepszy ?

Zaczęty przez sovtware, Listopad 09, 2012, 07:38:31 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Ja mam Tlena i jestem najbardziej z NIego zadowolony więc polecam nie wiem jak inni ale Tlen dla mnie najlepszy i cieszy sie moja mordeczka ze zrobili go na Nasze systemy :)

312

#1
Osobiście polecam Pidgina. Obsługuje wiele protokołów oraz zaciąga wiadomości, np. z Twittera.

urbek

#2
Pidgin jest mój ulubiony do wszystkiego, ale do irc wole xchat, pomimo, że pidgin też obsługuje ten protokół.

sir_lucjan

#3
Ja preferuję Gajim, Z GG zrezygnowałem parę lat temu., tak więc wynalazki pokroju Kadu nie są mi potrzebne.
Dell Inspiron 15-3542 (3542-2538) || Arch Linux || linux-lucjan-git

Zen_Xen_ni

#4
Do środowiskach qt najlepsze jest kadu, natomiast dla gtk pidgin.

Oba są solidnymi, i znanymi programami. Tlen jest w zasadzie martwy.

Co do GG na linucha, lepiej by nie zostało wydane. :P

sovtware

#5
Macie rację Tlen jest martwy pochodził mi dwa tygodnie czasu i przestał łączyć się z serwerem

używam Podgina ponieważ jest z tych programów na Linux jednak najlepszy według mnie dziękuję Wszystkim co się wypowiedzieli na ten temat pozdrawiam Was

Viking_BB

#6
Ja uzuwam i nie narzekam: KADU na linuxie i ADIUM na makówce :)

Pawl

#7
A GG jednak wyszło :P


urbek

#8
GG jest na linucha i nawet działa :p ale to dla tych co tęsknią za firmowymi banerami reklamowymi od GG :)

khushfehmi045

#9
Oba są solidnymi, i znanymi programami. Tlen jest w zasadzie martwy.??



___________________________________
Are you worried about *Link Removed* prep and *Link Removed*

pavroo

Raczej tak, ostatnia wersja pochodzi chyba z 2011 roku.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Zobacz najnowsze wiadomości na forum