Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Ubuntu Xubuntu Lubuntu Kubuntu

Zaczęty przez sovtware, Listopad 08, 2012, 03:58:26 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Nie wiem dlaczego może ktoś z Was mi odpowie dlaczego mam wrażenie że Unity chodzi mi szybciej niż XFCE i mam troszku błędów ? chodzi o UBUNTU 12.04  nie piszę o innych pulpitach graficznych lecz wspomnę w Lubuntu brak dźwięku jak i sterowników do nich w Kubuntu muli czy ktoś mi może powiedzieć jak to możliwe aby Unity który jest opisywany jako najbardziej obciążający komputer itp.: chodzi mi najlepiej ? Czego to może być powód ?

Albedo 0.64

#1
Na moim kompie też bywa różnie. Teoretycznie w systemach z rodziny Ubuntu nie powinno być różnic w sterownikach. Różnice w działaniu środowisk mogą wynikać z innego wykorzystywania tych samych sterowników przez poszczególne komponenty (programy) danego środowiska. Jeżeli na Twoim komputerze Unity/GNOME 3 działa najlepiej, to znaczy, że najlepiej wykorzystuje możliwości Twojego sprzętu, karty graficznej, procesora itp. Trzymaj się tego, co u Ciebie działa najlepiej i po problemie.    
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

sovtware

#2


Quote:

Cytuj z Albedo 0.64 w January 27, 2013, 12:53

Na moim kompie też bywa różnie. Teoretycznie w systemach z rodziny Ubuntu nie powinno być różnic w sterownikach. Różnice w działaniu środowisk mogą wynikać z innego wykorzystywania tych samych sterowników przez poszczególne komponenty (programy) danego środowiska. Jeżeli na Twoim komputerze Unity/GNOME 3 działa najlepiej, to znaczy, że najlepiej wykorzystuje możliwości Twojego sprzętu, karty graficznej, procesora itp. Trzymaj się tego, co u Ciebie działa najlepiej i po problemie.


Dziękuję za odpowiedz no teraz mam Sparky Eris 2.0 i jestem zadowolony i na tym systemie na dzień dzisiejszy będę chciał pozostać już również chodzi mi dość szybko mimo że mam problemy z binarnymi sterownikami Nvidia ale to nie problem mogą one być a nie muszą system wspaniały pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum