Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z aktualizacją

Zaczęty przez Ball, Lipiec 21, 2016, 12:29:45 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ball

Witam mam Ubuntu 15.10 jest nowa aktualizacja do 16.4,chciałbym by ktoś mi pomógł po włączeniu aktualizacji pobierania wyskakuje ten komunikat

Źródła niezależnych dostawców zostały wyłączone

Niektóre wpisy niezależnych dostawców w pliku "sources.list" zostały wyłączone. Można ponownie je włączyć po aktualizacji używając narzędzia "software-properties" lub programu Synaptic.

Po kliknięciu zamknij dalsze pobieranie aktualizacji i przetwarzanie zmian tu się zatrzymuje i wyskakuje o to taki komunikat

Zbyt mało miejsca na dysku

Aktualizacja została przerwana. Aktualizacja wymaga ogółem 111 M wolnego miejsca na dysku "/boot". Proszę uwolnić przynajmniej 111 M dodatkowego wolnego miejsca na "/boot". Należy opróżnić kosz i usunąć tymczasowe pakiety z poprzednich instalacji używając polecenia "sudo apt-get clean".

Kosz ma pusty wykonałem polecenie w terminale ale nic nie pomogło czy jest inna opcja

Zobacz najnowsze wiadomości na forum