Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pear OS / GMAC pytanie i prosba

Zaczęty przez rapidsebuja, Czerwiec 23, 2016, 06:32:02 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

rapidsebuja

Witam
Mam pytanie i prosbe...
Jezeli distro wystepuje tylko w wersji 64 bit to czy mozna jakos ja przerobic na 32 bit? Mam Macbook 2.1 i procesor mam 32 bitowy...
I prosba : Poszukuje Pear OS 9 32 bit .iso ...
Mam obecnie na lapku Pear OS 8 ale w jezyku angielskim...

Albedo 0.64

Witaj. Systemu 64 bit nie da się przerobić na 32, taka operacja wymagałaby przebudowania systemu od podstaw. Pear OS 8 bazuje na Ubuntu 14.04 LTS więc będzie aktywny do 2019 roku i można zainstalować wszystko, co jest dostepne w repozytoriach Ubuntu. Dotyczy to również pakietów językowych - poszukaj w menedżerze pakietów (programów). Pear OS został zamknięty przez czyjeś kompleksy a kontynuator Gmac dostępny jest tylko na komputery 64 bit. Wątpię, by pojawiła się wersja 32 bit.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

rapidsebuja

Mam obecnie wersje 8. Gdy chce doinstalowac polski jezyk to wywala blad 4 pakietow... Repo ktore sa domyslne w systemie nie dzialaja...

Albedo 0.64

Dystrybucja nieaktywna to i repo zamknięte. Mozliwe jest ustawienie domyślnego repozytorium Ubuntu ale system może nie przeżyć aktualizacji.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum