Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Czy Puppy Linux z torem jest bardziej anonimowy od whonix,tails ?

Zaczęty przez pimpel300, Czerwiec 07, 2016, 03:58:21 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pimpel300

Czy Puppy Linux z torem jest bardziej anonimowy od whonix,tails i jak zainstalować program tor i uruchamiam go na wirtualnej maszynie i jak bym chciał uruchomić go z płyty cd to bym musiał ustawić w biosie ustawienia.Proszę o szczegółową instrukcją.

pavroo

Puppy z Tor-em to tylko Puppy z Tor-em.
Tails, Whonix i inne specjalistyczne dystrybucję oferują prawie pełną (bardzo dobrą) konfigurację użytkownikom, bez konieczności samodzielnego grzebania.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

pimpel300

A na wirtualnej maszynie też jest pełna anonimowość bo właśnie korzystam z virtualbox może wiesz jak ustawić ten tails na virtualnej maszynie bo zrobiłem tak jak było na youtube.Oto link:

https://www.youtube.com/watch?v=_4dQ4UY7kB4

Albedo 0.64

Na maszynie wirtualnej taki system traci sens. Poziom zabezpieczeń komputera zależy od systemu gospodarza a nie gościa. Główny system komunikuje się z internetem i udostępnia łącze maszynie wirtualnej z systemem gościem. Na Vboxie możesz sobie testować działanie systemu ale jego atuty możesz wykorzystać po zainstalowaniu na dysku.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum