Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Pełna instalacja ( Problem )

Zaczęty przez sovtware, Czerwiec 01, 2016, 12:40:26 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Witam
Mam problem z pełną instalacją SparkyLinux
starałem się zainstalować na wielu komputerach i lapkach
dochodzę to pisywania hasła i danych wciskam ok i mog czekać godzinami nic się nie dzieje  :(

działa mi tylko instalacja Sparky Advanced Installer

pavroo

Widocznie domyślny instalator zawiesił się z jakiegoś powodu, trudno coś w ciemno strzelić.
Sparky Advanced Installer wciąż działa, więc użyj go i daj znać jak poszło.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

sovtware

Możliwe że to problem instalatora morze faktycznie się zawiesza lub to błąd na płytce nawet po pobraniu pełnej dystrybucji SparkyLinux instalacja się zawiesza i nie idzie dalej  :(

ale zainstalowałem system [ Sparky Advanced Installer ] i wybrałem pulpit graficzny XFCE4
wszystko tym instalatorem poszło gładko może kiedyś instalator będzie po Polsku dla nowych użytkowników Linux
tym że instalator zainstalował minimalne pakiety środowiska musiałem doinstalować parę pakietów
Pozdrawiam  :)

Zobacz najnowsze wiadomości na forum