Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Zdanie o Ubuntu 14.04 LTS

Zaczęty przez sovtware, Marzec 30, 2016, 01:46:30 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Witam Wszystkich
Miałem oraz próbowałem wiele dystrybucji Linux na swoim laptopie
Debian SparkyLinux Sabayon i wiele różnych
Kiedyś ktoś mi polecił czystego Debiana i też tak zrobiłem Moje wrażenia niby dobry system ale co aktualizacja błędy i problemy z instalacją np.: Skype czy też innych pakietów wróciłem do dystrybucji którą miałem od początku przygody z Linux Ubuntu teraz Ubuntu 14.04 LTS 64 bity
Jestem pod wrażeniem dużym nic się nie zmieniło wszystko chodzi bardzo płynnie i wszystko co potrzebuję zainstaluję beż żadnych problemów używam środowiska Unity ponieważ lepiej Mi się Ono widzi w Ubuntu jak inne środowiska dziwne że Unity chodzi u Mnie szybciej niż XFCE czyli XUBUNTU tak było od samego początku nawet na starym Pc nie mówiąc o teraźniejszym Moim lapku co używam i mam więc pozostaję na Ubuntu zobaczę jak wyjdzie aktualizacja do nowszej wersji LTS jak pójdzie jak będzie beż problemowa to pozostaję na tej Dystrybucji aż do śmierci
pozdrawiam

P.S. Instalacja z płytki przy instalacji ustawione pobieranie aktualizacji itp:
nie ukrywam ze parę repo nie musiałem dodać doinstalować parę aplikacji i usunąć te których nie używam ale wszystko działa aktualizację robię synpatic zobaczymy jak dalej dziękuję za uwagę

To Mój teraźniejszy pulpit  :)


sovtware

Tutaj dodaję krótki filmik z moim Ubuntu
nie patrzcie na jakość filmik robiony recordmydescop  :)
https://youtu.be/sW--7yJ9-30

sovtware

Cytat: sovtware w Marzec 30, 2016, 02:13:40 AM
Tutaj dodaję krótki filmik z moim Ubuntu
nie patrzcie na jakość filmik robiony recordmydescop  :)
nie umiem go ustawić by lepiej nagrywał

https://youtu.be/sW--7yJ9-30

Zobacz najnowsze wiadomości na forum