Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

vmblock-fuse jak skasować ?

Zaczęty przez christo, Marzec 17, 2016, 05:32:53 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

christo

Jak w temacie po odinstalowaniu Vnware pozostał w katalogu /run ten folder , nie przeszkadzałoby to gdyby doublecommander go nie pokazywał jako zamontowany nośnik.Czy i jak można się pozbyć tego katalogu ?
Pozdrawiam .
Środowisko KDE mint 17.3 64

Albedo 0.64

MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

christo


Albedo 0.64

A co tu więcej dodać? Otwierasz menedżera plików jako administrator i kasujesz co chcesz.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

christo

No popatrz jakie to proste.A ja biedny myślałem że jak otwieram menadżera plików jako administrator ( root ) to kasuję wszystko co chcę.A to zapytanie wysmażyłem bo tak jestem tępy aby najpierw tego nie spróbować , pisząc wcześniej że doublecommander pokazuje ten folder jako zamapowany nośnik , a znając się tak niewiele ,bo skąd mam się na tym znać, ja niegodny nawet odpowiedzi z sensem user wiem jednak że zamapowanego urządzenia nie jest tak łatwo się pozbyć z systemu .Dziękuje bardzo za tak błyskotliwe odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
ps.tak na marginesie w trybie tekstowym oraz w terminalu  też nie daje się usunąć .

Albedo 0.64

Kolego christo, bez złośliwości proszę. Staram się coś podpowiedzieć, co nie znaczy, że wszystko wiem a ciebie lekceważę. W pierwszym poście nie podałeś szczegółowych informacji, pytałeś tylko o skasowanie pozostałego katalogu. Następnym razem wyrażaj się jaśniej o co ci chodzi to może podpowiedzi będą trafniejsze. Również pozdrawiam.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

Zobacz najnowsze wiadomości na forum