Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Steam - Niedziała!

Zaczęty przez Oczkins92, Luty 20, 2016, 05:44:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Oczkins92

Witam serdecznie wszystkich.Zainstalowałem sobie steam przez Synaptica ale mi sie nie uruchamia.Nie ma reakcji na klikniecie wyzwalacza.Próbowałem przez konsole i tu mam wyświetlony komunikat:
ILocalize::AddFile() failed to load file "public/steambootstrapper_english.txt".
[2016-02-20 17:40:22] Startup - updater built Nov 25 2013 18:07:05
SteamUpdateUI: An X Error occurred
X Error of failed request:  BadValue (integer parameter out of range for operation)
Major opcode of failed request:  18 (X_ChangeProperty)
Value in failed request:  0x0
Serial number of failed request:  21
xerror_handler: X failed, continuing
*** Error in `/home/mariusz/.steam/ubuntu12_32/steam': free(): invalid pointer: 0x082d5b80 ***
Aborted
/usr/games/steam: 16: /usr/games/steam: /home/mariusz/.steam/steam.sh: not found

Oczkins92

Chciałbym zaznaczyć że tego typu sytuacja pojawia mi się po raz pierwszy.Wcześniej nie miałem tego typu problemów >:(

pavroo

Mógłbyś podać więcej informacji, np. jaki to system, jak wersja, jaka architektura, jaka wersja steam-installer, etc.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Oczkins92

Ubuntu Mate 14.04.4 64 bit
steam wersja najnowsza ze strony steama.Próbowałem też ta z synaptica.Wcześniej tego nie miałem.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum