Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Mate mały problem co doinstalować lub czy to tak ma być ?

Zaczęty przez sovtware, Luty 08, 2016, 03:44:02 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sovtware

Siema teraz w środowisku Mate mam mały problem poza tym pozwolę go sobie opisać krotko i na temat



jak znam Mate



to teraz powinien być odsłuch mp3
a jest cisza
czyżby najnowsza wersja środowiska Mate nie miała tego ?

Napiszę że przy instalacji Mate mając zainstalowane środowisko xfc4 jakoś odsłuch działał tylko po czystej instalacji samego środowiska Mate nie

Jak ktoś wie lub domyśla się w czym tkwi problem proszę o wskazówki
pozdrawiam Wszystkich Linuxiarzy  :)

Albedo 0.64

Witaj. U mnie działa podgląd (odsłuch) normalnie w Mate 1.12. Rzuć okiem na Synaptic i wyszukaj pakiety powiązane z Cają. Być może brakuje ci  jakiegoś pakietu.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

sovtware

dobrze dziękuję tak też wcześniej zrobiłem ale chyba nie o to chodzi wszystkie pakiety Caja doinstalowałem i nic się nie zmieniło ok nic w Xfce wiem jak i co zrobić z niektórymi programami zrobić aby działały więc pozostanę na tym środowisku i zacznę pracować wreszcie na spokojnie z Debianem by opisać moje wrażenie tak jak obiecałem  :)

temat otwarty może ktoś też będzie miał taki problem

problem pojawia się w SparkyLinux-Mate, Sabayon-Mate, Debian-Mate tylko te dystrybucję sprawdzałem

Od dnia 11.Luty.2016
Mój system :
Debian Testing
pulpit graficzny:
Xfce4
Pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum