Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Netrunner bez zestawu programów

Zaczęty przez Stachuer, Marzec 07, 2016, 08:05:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Stachuer

Po zainstalowaniu najnowszego Netrunnera Rolling to pomimo, że wszystko działa bardzo dobrze, to nie moge sobie doinstalować żadnego programu z Centrum Oprogramowania. Nie mogę znaleźć na liście w centrum oprogramowania w "dodaj - usuń programy" żadnych programów, choć czynne są ich główne "zakładki", jak Akcesoria czy Biuro, lecz nie posiadają żadnej zawartości. A co gorsze nawet gdy otworzę Oktopi, to mam wykaz nic mi nie mówiących mi nazw programów i aby zobaczyć który do czego muszę za nimi dreptać do stron producentów i kombinować. Nie można po prostu wskazać programu i go zainstalować beż żadnych "jęków". Do tej pory poznałem tylko Ubuntu i Ubuntu Studio i nie miałem tego typu problemów. Czy to jakiś błąd w samej instalacji czy po prostu taka jest ta dystrybucja?

Zobacz najnowsze wiadomości na forum