Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Ubuntu 15,10

Zaczęty przez karter7, Styczeń 24, 2016, 06:02:14 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

karter7

Witam .
Mój hd jest podzielony na dwie partycje.
Na jednej mam windę 10. Druga to Ubuntu 15.10. Partycja windowsowa służy tylko do grania. Mam pytanie, czy da się uruchomić gry; League of Legends oraz 4story na linuxie. Jeżeli istnieje taka możliwość to partycja winowsa zostałaby usunięta całkowicie.
Czy jest możliwość uruchomienia ww gier pod ubuntu. Podejrzewam że to kwestia napisania jakichś skryptów.
Proszę o pomoc.Jarek

Oczkins92

Z tego co jestem pewny to jest natywna wersja league of legends na Linuxa.A tamta gra to nie wiem

anhem

League of Legends działa pod linuxem poprzez WINE i możesz pobrać klienta dla linuxa ze strony LOL....
tak samo powinieneś uruchomić 4storyn na linuxie poprzez WINE ale w tym przypadku musisz sam się z tym pomęczyć gdyż producent gry nie wspiera linuxa....

może pomóc ci także to : https://www.playonlinux.com/pl/

Oczkins92

Jeśli mogę zasugerować.Nie lepiej ci przejść na Heroes of newerth lub dota 2?Co do doty to na 100% na stemie jest natywna wersja.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum