Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Problem z przezroczystoscia we fluxbox

Zaczęty przez _user, Marzec 13, 2015, 10:39:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

_user

Czesc

Otoz ustawilem sobie prawie w pelni przezroczysty terminal, faktycznie jest przezroczysty ale np jesli jest cos "pod nim" to nie bedzie tego widac tylko odrazu pokazuje tapetem...
Albo gdy go przesuwam to nie widac jak tlo sie zmienia dynamicznie tylko dopiero gdy go upuszcze, wie ktos moze jak to skonfigurowac ?

user_

@EDIT

juz poradzilem sobie z tym problemem, teraz tylko nie widze animacji przesuwanego okna, wie ktos jak to zainstalowac ?

pawi998

Ja nie używałem Fluxboxa już przez jakiś dłuższy czas, ponieważ siedzę na MATE, lecz chce ci się używać tego Fluxboxa, ponieważ tak go darzysz sympatią, czy masz słaby sprzęt? Bo wiesz, ten wg mnie trochę lipny Fluxbox bo ciągle przechodzi te swoje fazy testowe niczym ,,kobieta okres" i z nim to nigdy nic nie wiadomo :D. A to we wszystkich oknach ci nie działa przezroczystość czy to w jakimś szczególnym? Spróbuj pobawić się opcją
Spoiler (Rozwiń)
session.screen0.opaqueMove:
Jak ciebie kręcą takie ,,odbajerowane" środowiska graficzne to palnij sobie KDE :)
Spoiler (Rozwiń)
Dla mnie KDE się skończyło na wersji 3, aczkolwiek 4 też może być, a 5 jest już odbajerowane cudeńko, lecz wolę zostać przy czymś spokojnym jak GNOME :P
Ewentualnie jeszcze możesz zgłosić ten bug do supportu i go opisać. Więcej mi do głowy nie przychodzi :-\.
Artur Choynacki-Piotrowski   ul. Słonimskiego 14/7d 50-304 Wrocaw
[email]artur.choynackipiotrowski@viessmann.com[/email]

Zobacz najnowsze wiadomości na forum