Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

tty; job control turned off

Zaczęty przez nowygosc2016, Grudzień 08, 2015, 10:09:41 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nowygosc2016

witam
mam problem  :(  chcialbym sie troche pobawic i potestowac moje zabezbieczenia no i najwazniejsze nauczyc sie jeszcze czegos za zywota a tu lipa  :(
od paru dni probuje wgrac blackbuntu matrix lub kali linux na jeden z moich komputerow mam pc acerX1700 i lapka hp530 i na zaden z nich nie moge zbutowac wyzej wymienionego programu  :o nie mam pojecia o co chodzi szukalem w necie i znalazlem pare rozmaitych porad jak niby rozwiazac ten problem prubowalem paru z tych zeczy co tam znalazlem ale lipa  >:(  :( nic nie zadzialalo w moim przypadku ... wgrywalem ruzne obrazy iso [i386,i686] potem zainstalowalem na pena z unetbootin i nic nie dziala sprobowalem puppe slacko odpalic z pena i polecial szczeniak na oby dwuch kompach i dlatego nie mam pojecia czemu tamte programy gdy chce zainstalowac na jednym z moich kompow zeby sie troche pobawic wyskakuje mi takie info
can not mount /dev/loop0 (/live/image/live/filesystem.squashfs) on //file tem.squashfs
busybox v1.17.1 (debian 1:1.17.1-8) bull-in shell (ash)
enter 'help' for list of built-in commands.
/bin/sh:can't access tty; job control turned off
(initramfs) _
prosze czy znalazby sie ktos chetny poswiecic swoj prywatny czas zeby rozwiazac moj osobisty problem
prosze o pomoc
z gory dziekuje

Zobacz najnowsze wiadomości na forum