Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

"syslinux 6.03 edd 20150813 h.peter anvim et al boot error"

Zaczęty przez nowygosc2016, Grudzień 01, 2015, 01:16:49 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

nowygosc2016

witam
jestem nowym uzytkownikiem linuxa i bardzo podoba mi sie ten system swoja przygode zaczolem z triumfalna turkawka polska wersa linuksa obecnie zrobilem up grade i bawie sie i odkrywam 16.04 xenial xerus mam tez laptopa hp 530 z czystym dyskiem i nie moge zainstalowac poprzez usb na nim nic nowego ,prubowalem ruznych wersji ruznych systemow i zawsze wyskakuje mi taka sama informacja
"syslinux 6.03 edd 20150813 h.peter anvim et al boot error"
dodam jeszcze ze probowalem tej samej operacji na moim stacjonarnym i nic a raczej to smo
"syslinux 6.03 edd 20150813 h.peter anvim et al boot error"
prosze czy ktos muglby poswiecic chwile lub dwie swojego prywatnego czasu na rozwiazanie mojego osobistewgo problemu z gory DZIEKUJE za pomoc
p.s.
w czasach kiedy chodzilem do szkoly mielem technike zamiast informatyki i dosawalismy dluto i mlotek zamiast myszki i klawiatury

pavroo

Witaj
w czasach kiedy chodzilem do szkoly mielem technike zamiast informatyki i dosawalismy dluto i mlotek zamiast myszki i klawiatury
Ja robiłem drewniane wieszaki do szatni na zajęciach technicznych :)

Jeśli używasz Ubuntu 16.04, które jest w wersji testowej, to zalecam usunięcie systemu i zainstalowanie wersji stabilnej, np. 14.04 LTS.
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

nowygosc2016

witam
jak mam powrucic na 14.04 lts  z 16.04 poprzez wpisanie komendy w terminal czy moze jest jakis inny sposob a jak przez terminal to jakie komendy wpisac
z gory dziekuje za pomoc

pavroo

Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

nowygosc2016

 :) witam  :)
dziekuje slicznie za poswiecenie i pomoc ... dziala ...
jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum