Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Ubuntu 15.10 nie działa mysz i klawiatura podczas logowania

Zaczęty przez Meralt, Grudzień 02, 2015, 04:40:10 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Meralt

Witam wszystkich,

Przepraszam wszystkich jeśli powielam temat.
Sprawa ma się tak, że podczas instalacji ubuntu 15.10 wszystko działa (oprócz wired ethernet, ale to wina chyba końcówki kabla także ją wymienie i wtedy zobaczę ) jak należy, ale po instalacji i restarcie to już na samym starcie na ekranie logowania nie działa ani Mysz ani Klawiatura.
Płytę główną mam w UEFI i jestem w niej zielony. Co do Linuksa to przed wymiana płyty głównej z normalnym biosem miałem systemy takie jak Debian, mini, fedora i na koniec chciałem zobaczyć ubuntu i po korzystaniu z niego przypadł mi do gustu, ale po wymianie sprzętu nie mogę z niego korzystać. Proszę wszystkich którzy wiedzą jak to zrobić o pomoc

Dziękuję za wszelką pomoc i przepraszam jeśli powieliłem temat bo szukałem ale nie znalazłem

Meralt

Przepraszam za zamieszanie, problem internetu rozwiązany jak i klawiatury i myszki. mianowicie żeby to działało musiałem w uefi pozmieniać na legacy i włączyć opcje dodatkowe lan, a klawiaturę i mysz to już w ustawieniach usb 2 opcje były wyłączone.

Także przepraszam za zamieszanie i wątek zamykam

Zobacz najnowsze wiadomości na forum