Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

Księga przychodów i rozchodów

Zaczęty przez Grzegorz, Listopad 27, 2015, 05:47:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Grzegorz

[grzegorz@manjaro Desktop]$ chmod +x LHMK-adv-5.2.00-linux-installer.bin
[grzegorz@manjaro Desktop]$ sudo sh LHMK-adv-5.2.00-linux-installer.bin
[sudo] hasło użytkownika grzegorz:
LHMK-adv-5.2.00-linux-installer.bin: LHMK-adv-5.2.00-linux-installer.bin: nie można uruchomić pliku binarnego
[grzegorz@manjaro Desktop]$
Grzegorz

Grzegorz

Jeszcze raz podziękuje za pomoc.Skontaktuje się z firmą LeftHand , postaram się  uzyskać jakieś konkretne informacje.
Pozdrawiam
Dziękuje.
Grzegorz

pavroo

Do czegoś doszliśmy...
Teraz zapytaj producenta programu dlaczego nie można go uruchomić, lub pogrzeb w ich dokumentacji.
Spróbuj jeszcze:
sudo ./LHMK-adv-5.2.00-linux-installer.bin
Czasami lepiej trzymać usta zamknięte i być traktowany jak idiota, niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain

Grzegorz


Dotyczy programu LeftHand.
Do poprawnego działania baza danych Firebird wymaga serwisu xinetd. Należy upewnić się że xinetd jest uruchamiany przy starcie systemu za pomocą narzędzi konfiguracyjnych. Jednorazowo xinetd można uruchomić jako root za pomocą polecenia /sbin/service xinetd start lub /etc/init.d/xinetd start.

Taką też odp dostałem ze strony producenta.Szczerze nie mam czasu na uczenie się tego wszystkiego od nowa.Dotychczas nie pisałem rozpoczynając wątek o KPiR , ale do tej pory używałem , używam programu Ale firmy StreamSoft od z górą trzech lat i to pod Linuksem.Nie miałem żadnych problemów.Chociaż dopiero teraz dowiedziałem się iż firma StreamSoft nie preferuje i oddala wszelkie skargi na ze działanie programu.Oni zalecają Windowsa od XP do Visty.Ja tak jak napisałem korzystam z Programu Ala i aplikacji Vine 1.8rc1-1 i działało.Po którymś uruchomieniu programu pojawia się komunikat o możliwości przeinstalowania programu na nowszą wersję , wykonuje i przy  następnym uruchomieniu pojawia się komunikat
"" Cannot create form no MDI.
Forms are currently active""
I po programie , a po uruchomieniu mam główne okno i nawet zamknąć go nie mogę.
Grzegorz

Grzegorz

Próbuje odnaleźć zainstalowany program w konsoli.
pacman -Ss nazwa_pakietu
pacman -Qs nazwa_pakietu
pacman -Qi nazwa_pakietu
pacman -S nazwa_pakietu

Ala właściwości
polecenie -  env WINEPREFIX="/home/grzegorz/.wine" wine C:\\Program\ Files\ \(x86\)\\STREAM\ soft\\Ala\\KPIR.EXE

katalog roboczy-  /home/grzegorz/.wine/dosdevices/c:/Program Files (x86)/STREAM soft/Ala/

Którym z poleceń mogę wyszukać pakiet Ala?

Grzegorz

Grzegorz

Firma która jest odpowiedzialna za poprawne działanie PKPiR Ala , czyli StramSoft mi nie pomogła i nie pomoże bo , bo nie i dobrze.
Kombinowałem pobierając trzy razy z rzędu aktualizacje programu , i zmieniłem katalog pobierań i katalog do rozpakowania i pomogło , działa jak złoto.Abym nie przechwalił.
Pozdraiwm
Grzegorz

Zobacz najnowsze wiadomości na forum