Witaj na Forum Linuxiarzy
Zanim zalogujesz się, by pisać na naszym forum, zapoznaj się z kilkoma zasadami savoir-vivre'u w dziale Administracja.
Wiadomości z problemami zamieszczone w wątku "Przywitaj się" oraz wszelkie reklamy na naszym forum będą usuwane.

LibreOffice

Zaczęty przez model, Czerwiec 07, 2013, 10:09:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

model

Pojawiła się wersja 4.0 LibreOffice. Tych, którzy korzystają z modułu do prezentacji (Impress) przestrzegam przed decyzją o aktualizacji. Osadzone w prezentacji pliki AV powodują totalne zawieszenie się programu.

Przerobiłem to na własnej skórze, odkręcanie tego (czyli powrót do wersji 3.x) to zabiera sporo czasu.


Albedo 0.64

#1
U mnie jeszcze LO 3,5 które również zachowuje się niestabilnie. Tym razem Writer sprawia problemy przy dokumentach wielostronnicowych. Próba połączenia kilku dokumentów w jeden większy kończy się fikołkiem i zamknięciem programu. Tym samym kończy się próba utworzenia nowego dokumentu z treścią wstawianą z innych. Chyba wrócę do Open Office lub poszukam innej alternatywy.
MX Linux Xfce
Linux registered user 556565

model

#2
Z alternatywą kiepsko, LO (OO) to najlepsze co jest, ja przynajmniej czegoś lepszego nie znam. Oni (i nie tylko oni) zbyt pochopnie chyba wydają kolejne wersje. Co do OpenOffice (a właściwie teraz Apache OpenOffice), to chciałem spróbować, ale sobie nie poradziłem. Zgodnie z powiedzeniem "Jak się nie obrócisz, d.. zawsze będzie z tyłu": Nawet instalacja oryginalnych plików z ich strony zakończyła się tym, że miałem LO 4.0. Gdzieś siedzi diabeł, co kręci ogonem i to podmienia. Robiłem to w Sparky'im, podobie dzieje się na Ubuntu, instalowałem OO a wyszło LO.

Zobacz najnowsze wiadomości na forum